kuch.jpg
Untitled 1.jpg
Popisek obrázku

Popisek obrázku

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (264 | 86%)
2908186658_055fb448ba.jpg
Bublinky
Není pravda, že čím více bublinek v pivu, tím je pivo lepší a říznější. Mnohým se to na pohled může líbit, ale pokud CO2 uniká, je v pivu špatně vázán a nasvědčuje to tomu, že takové pivo je uměle dosycováno při filtraci a je kvašené v cylindrokonických, tedy stojatých tancích, a to většinou jednofázovým kvašením. Takto dosycená piva při vypití pivaře nafukují a vyvolávají pocit plnosti. Piva vyrobená klasickou technologií takové nepříjemné pocity nezpůsobují.

Pivo odvodňuje
V žádném případě. Je tomu přesně naopak, protože pivo lidskému tělu doplňuje tekutiny, které jsou pro život potřebné. Obsahuje 92 % vody. Mužům se doporučuje denně vypít 2 půllitry a ženám dvě třetinky piva.Podle odborníků je pivo zdraví prospěšné. Kromě již zmiňovaných 92 % vody obsahuje pivo také celou řadu vitamínů a minerálních látek prospěšných lidskému organismu.

Pivní pupek a velká prsa
Po samotném pivu se netloustne, Čtvrt litru piva má stejně malé množství kalorií jako kelímek jogurtu a je tak kaloricky chudší než např. jablečná šťáva, mléko nebo cola. Pivo ale obsahuje hořké chmelové látky, které člověka uklidňují a také podporují sekreci žluči, čímž příznivě ovlivňují trávení. Klidný a spokojený člověk lépe vychutná a stráví jídlo. Pivo také povzbuzuje chuť k jídlu. To má za následek vyšší příjem potravin, který může vést ke zvýšení tělesné hmotnosti. Po pivu samotném se tedy netloustne, ale po nadměrném požívání ostatních potravin ano. Podle výzkumů je riziko nadváhy u mírných pijáků piva nižší, než u abstinentů nebo silných pijáků. Mýtus o růstu prsou v souvislosti s pitím piva (a to zejména černého) je velmi hezký, tradiční a oblíbený, alé také nepodložený.

Pivo snižuje sexuální apetit
Hloupá pomluva, kterou pravděpodobně rozšiřují ti, kteří potřebují Viagru.
Kdo pije pivo, dřív umře.
Ano, toto zvrzení je pravdivé, ale pouze v případě, kdy sednete opilí za volant.

Z piva se hloupne.
Pivo vždycky bylo, je a zůstane elixírem mnoha básníků a myslitelů – od Goetheho až po Havla. Pivo dělá moudré lidi ještě moudřejšími.

Pivaři nemají úroveň.
Už v Gilgamešově eposu, který je starý 4000 let, se píše: „.. vypil 7 džbánků piva. Uvolnil se, jeho srdce plesalo radostí a jeho tvář se rozjasnila. Omyl své chlupaté tělo vodou, natřel se olejem a stal se člověkem.“

Pivo zvyšuje agresivitu
Pivaři jsou většinou společenští, klidní a příjemní lidé, kteří mají stále dobrou náladu (a to je vědecky dokázáno)!
PageRank
Alexa Rank
Compete Rank
Seznam S-Rank
JyxoRank

Tyto stránky na systému Webgarden zhotovila RASgraf Klatovy http:/radeksedlacek.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one