kuch.jpg
Untitled 1.jpg
Popisek obrázku

Popisek obrázku

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (264 | 86%)
Domácí pivovar (2.890,-Kč) je technicky unikátní přístroj pro domácí přípravu piva, který využívá dlouholeté zkušenosti svých tvůrců z oblasti domácího vaření piva (homebrewingu). V pivovaru můžete připravit jak piva z mladinových extraktů, tak i piva "poctivě" vařená ze sladu a chmelu. Domácí pivovar je uzavřená nádoba, která tak chrání vaše pivo před "nákazou" cizími kvasinkami a zároveň slouží jako soudek, ze kterého můžete své vlastní pivo přímo čepovat.

Základem je tlaková nádoba ze speciálního plastu vybavená výčepním zařízením, pojistným ventilem, tlakoměrem a mechanikou pro případné dodání CO2.
Po jednoduchém sestavení se můžete okamžitě pustit do přípravy piva. Typ piva, jeho síla i stupňovitost je jen na Vás. Pivo může být hotovo už za 10 dní. Záleží jen na Vás, jestli Váš výrobek vypijete ihned, nebo jestli máte silnou vůli a dopřejete vašemu ležáku čas na uležení. Své pivo můžete také nalahvovat, takže zatímco lahve zrají v ledničce nebo ve vašem sklípku, v pivovaru už kvasí nová várka.
V domácím pivovaru vyrobíte najednou dvacet piv. Uvařit si své pivo můžete kdekoliv - ve vile, na chatě či v panelovém bytě! Nikdo ze sousedů si ničeho nevšimne a ani manželka si nemůže stěžovat. Žádný zápach, žádný nepořádek. Máte svůj koníček doma a ještě ušetříte rodinný rozpočet!
Domácí pivo chutná výborně, ale především, je to VAŠE pivo.
Vy jste mistr pivař, mládek, sládek, stárek i majitel pivovaru zároveň. Vy rozhodujete o surovinách, o době zrání, chuti i stupňovitosti. Co várka, to originál. Přístroj je sice vyroben v USA, ale určitě se shodneme na tom,
že Čechy nikdo nemusí učit, jak se dělá pivo. Využijme americkou technologii a české suroviny k přípravě toho, v čem jsme nejlepší na světě a navažme tak na tradici domácího vaření piva, které bylo u nás obvyklé před válkou.

Uvařte si své domácí pivo, je to:
1. LEVNÉ - půllitr čepovane 12° za pár halířů
2. EKONOMICKÉ - návratnost investice 10 týdnů
3. JEDNODUCHÉ - příprava várky trvá 10 min
4. RYCHLÉ - první ochutnávka už za 10 dnů
5. ORIGINÁLNÍ - co takhle "14°Frantův ležák"?
6. ZDRAVÉ - v přírodním pivu jsou všechny vitamíny a prospěšné látky zachovány
Že to není možné? Ale je! Když si pořídíte Domácí pivovar, budete "pánem vlastní chuti" a budete pít pivo "podle Vašeho "gusta" - Vy rozhodnete o stupňovitosti, množství alkoholu, druhu i chuti piva. Vyrobte si vlastní dvanáctku s vlastními etiketami a pochlubte se svým přátelům. Je to jednoduché a geniální!
Domácí pivovar
Domácí pivovar
masinka_na_baru.jpg
PageRank
Alexa Rank
Compete Rank
Seznam S-Rank
JyxoRank

Tyto stránky na systému Webgarden zhotovila RASgraf Klatovy http:/radeksedlacek.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one