kuch.jpg
Untitled 1.jpg
Popisek obrázku

Popisek obrázku

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (264 | 86%)
Suroviny: Kapr (může být i jiná rybka), | sůl, | rozmarýn, | koření Dědkův kapr,nebo na ryby-zelené, anglická slanina 4plátky, cibule, česnek 2 stroužky, rajče střední 1ks,olej, máslo, pivo

Kapra očistíme, zbavíme šupin a šikmo od páteře přes boky uděláme pár zářezů skoro až ke kostem. Kapra osolíme a posypeme rybím kořením i do zářezů i zevnitř a necháme chvíli odležet. Mezitím si připravíme česnek na plátky, cibuli na kolečka, rajče na kolečka. Na stůl si rozvineme alobal - místo, kde bude kapřík přetřeme olejem, na něj nasypeme půl dávky cibule, půl česneku, pár plátků rajčete, položíme vedle sebe 2 plátky anglické, na to položíme připraveného kapra, přidáme pár jehliček rozmarýnu a opakujeme vrstvení - na kapra anglickou, posypat cibulí, česnekem, rajčata. Do břišní dutiny i do zářezů můžeme vložit kousky másla. Pak zakapeme světlýnm pivem, ale opravdu jen zakapat (tak 1 max 2lžíce), aby to neplavalo.
Pak dobře zabalíme do alobalu a dáme péct na venkovní gril. Lze i doma v troubě. Já balím 2x-na ten druhý alobal si naliju trošku vody a do toho ten balíček s kaprem zabalím a mám jistotu, že se nic nespálí. Pečeme u kraje grilu, aby se nám kapr dobře prohřál a správně se propekl. Dobu vám nepovím, neboť nevím jak velkého macka máte.
PageRank
Alexa Rank
Compete Rank
Seznam S-Rank
JyxoRank

Tyto stránky na systému Webgarden zhotovila RASgraf Klatovy http:/radeksedlacek.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one