kuch.jpg
Untitled 1.jpg
Popisek obrázku

Popisek obrázku

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (264 | 86%)

Návštěvní kniha

Vzhledem k tomu, že návštěvní kniha má sloužit jako čtenářské diskusní fórum a není náhradou za ordinaci, upozorňuji, že v této rubrice  NEBUDU na dotazy odpovídat / jen výjimečně /.

Dotazy, týkající se  léčby celostní medicínou můžete stručně napsat na e-mailovou adresu  tomaslebenhart@centrum,.cz a  mé odpovědi budou zpoplatněny částkou 200 Kč zasláním na účet 822 507 329 / 0800, VS - použijte vaše RČ.

                                                                                              Děkuji za pochopení T.L.

 

Vámi vložené příspěvky v této "Návštěvní knize" nejsou nikam odesílány. Prostě zde můžete napsat své připomínky, názory, zkušenosti, nebo jen diskutovat. Administrátor si vyhrazuje právo nevhodné (vulgární, rasistické atd.) příspěvky odstraňovat. Byl bych také velmi rád, kdyby Vaše příspěvky nebyly anonymní. Proto přináším stručný návod k použití.

Pokud píšete příspěvek, prostě v okénku "Odeslat anonymně-jméno" napíšete své jméno. Pokud reagujete na nějaký již napsaný příspěvek, odkliknete "Reagovat". Do textového pole vepíšete svou reakci a své jméno uvedete opět do stejné kolonky, jako při psaní příspěvku. Poté odešlete.

Ještě bych chtěl na základě pročítání některých Vašich příspěvků připomenout text z ÚVODU těchto stránek:"Upozorňuji ještě, že po telefonu neléčím, je nutno se ke mně objednat. A také nemám dobré zkušenosti s odkazy na jiné osoby. VŽDY je nutný osobní kontakt."

Objednávejte se proto u asistentky MUDr.Lebenharta.

PROSÍME NEPOUŽÍVEJTE NÁVŠTĚVNÍ KNIHU JAKO NÁHRAŽKU SKUTEČNÉ LÉČBY. Projděte si rubriku Otázky a odpovědi, kde možná naleznete odpověď kterou požadujete. Práce v ordinaci vyžaduje obrovské soustředění se a celodení praxe celostní medicíny je velmi vyčerpávající. Nelze ještě po večerech zodpovídat dotazy z Návštěvní knihy, neboť je nutné sbírat síly na další den.

Děkuji za pochopení. Radek Sedláček admin.stránek.

TECHNICKÁ POZNÁMKA:

Pokud si chcete přečíst starší příspěvky, které nejsou zobrazeny na aktuální stránce, klikněte na nadpis "Návštěvní kniha" pod tímto textem. Ve spodní části stránky se vám objeví seznam stránek.

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4835"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pokračování-doplnění(neodeslalo se celé)
Já za sebe tisíckrát děkuji a držím palce všem, kdo sbírají odvahu něco nového zkusit. Patří mezi ně bohužel i moje blízká rodina. Bolí mě, že jim nemůžu pomoci.Tak jim aspoň o TOM vyprávím... někteří se rozčilují do nepříčetnosti. Možná se NĚCO stane, možná přijde nějaký nápad...TAM ODTUD...? Přeji všem kdo UŽ HLEDAJÍ, ať brzy NAJDOU!! Š.
Hezký den či večer všem čtenářům. Chtěla jsem napsat panu doktorovi příspěvek do jeho právě připravované knihy, ale JIŽ PODRUHÉ to prošvihla...Pana doktora napadlo, že bych mohla napsat alespoň sem nějakou moji zkušenost. Chtěla jsem reagovat na zmiňovaný příspěvek paní Dáši, která měla -tuším, že 9.9.napsat, že aupopatie nefunguje...Bohužel jsem ten její příspěvek nenašla. Škoda.
Stejně něco napíši. Autopatie funguje. Nesmíte ji ale zavrhovat. Já osobně nepřemýšlím nad tím, zda a jak funguje, prostě TO "JEN" zkouším...Prvně jsem ji prováděla asi před 4lety. Zažila jsem si i tu nepříjemnou stránku, o které se pacienti zmiňují. (Ono čištění proběhlo dost silnou formou a ledviny měly co dělat).Tenkrát jsem 3 týdny (jeden z nich prožitý,- příšerný na urologii v P. na Borech) jen ležela se zavřenýma očima, trpěla a nevěděla, co se děje. Připomnělo mi to stavem pocity při komplikacích po spále, kt.js prodělala ve svých 10-ti letech (pravděpodobně se jednalo o mononukleozu-tenkrát). CHYBA BYLA, ŽE JSEM NEVOLALA HNED PŘI LEDVINOVÉM KOLAPSU pana doktora, nechtěla jsem ho obtěžovat (hodnotila js situaci jako nevhodnou řešit po telefonu-ono, když má člověk ledvin. koliku...) a chtěla js CO NEJDŔÍVE BÝT SCHOPNA JÍT DO PRÁCE (neshop. ve finále trvala 3měsíce a stejně mi nakonec musel po telefonu poradit p. dr. a co myslíte?AUTOPATII. S převařením vychrchlaného hlenu z úst.) Dlouho jsem neměla odvahu zkusit AP znovu, ale pochopila jsem určité souvislosti. Podařilo se mi usmířit se s mým otcem, se kterým jsem 25 let nebyla schopna komunikovat...Nyní provádím AP znovu, cítím se báječně (ikdyž určité fyzické projevy občas přijdou, p. dr. mi pomáhá nacházet optimální "ředění"). Baví mi život. Ráda ráno vstávám. Mám nápady a do spoustu věcí chuť. Nemusím denně odpoledne chodit pro únavu spát jako dřív. Co se mi nedaří, prožívám jinak, než dřív. J
Dobrý den,
je jediným způsoben vyléčení potíží se žlučníkem operace? Nehrozí při různých "olejových kůrách" ucpání žlučovodů? Děkuji
Dobrý den pane doktore, beru Prestarium neo comb na snižování vysokého tlaku. Je možné vysadit tablety, tlak mám již v pořádku někdy naopak nízký, dle klasické medicíny nelze. Je mi 45 let , tlak jsem měla vysoký dlouhodobým stresem. Jak příp.postupovat s vysazením? Děkuji za odpověďˇ. Zdenka Krejčová
Dobrý den, pane doktore, prosím o radu pro dceru - hraje na klavír a vždy před koncertem má velkou trému - potí se, červená se a má ruce jako led - se ztuhlýma prstama se to pak hraje hůře. Moc ráda bych jí ulevila, z jedné Vaší přednášky vím, že na trému je homeopatikum vysoké potence, ale bohužel nevím, jaké. Děkuji Jana
PageRank
Alexa Rank
Compete Rank
Seznam S-Rank
JyxoRank

Tyto stránky na systému Webgarden zhotovila RASgraf Klatovy http:/radeksedlacek.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one